Β’ Κατηγορία Γυναικών Πρόγραμμα 2015-6

21.10.2015
20:11

Όλο το πρόγραμμα της Β” Εθνικής.

1ος όµιλος (7 ομάδες)

1η αγωνιστική (1/11/15)

Βόλος 2004 – Ροδόπη 87 0-1

Βασίλισσα Θράκης – Μέντεκας Καλαµαριάς 2-0

Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας – Μαγνησιακός 0-1

Ρεπό: Λάρισα 64

2η αγωνιστική (8/11/15)

Λάρισα 64 – Βόλος 2004 1-1

Ροδόπη 87-Βασίλισσα Θράκης 2-0

Μαγνησιακός-Μέντεκας Καλαµαριάς 4-3

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας

3η αγωνιστική (22/11/15)

Βόλος 2004-Βασίλισσα Θράκης 2-0

Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας-Λάρισα 64 1-5

Μαγνησιακός-Ροδόπη 87 1-2

Ρεπό: Μέντεκας Καλαµαριάς

4η αγωνιστική (13/12/2015)

Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας – Βόλος 2004 0-5

Βασίλισσα Θράκης – Μαγνησιακός 0-3

Λάρισα 64 – Μέντεκας Καλαµαριάς 6-0

Ρεπό: Ροδόπη 87

5η αγωνιστική (10/1/2016)

Βόλος 2004-Μαγνησιακός

Μέντεκας Καλαµαριάς-Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας

Ροδόπη 87-Λάρισα 64

Ρεπό: Βασίλισσα Θράκης

6η αγωνιστική (17/1/2016)

Μέντεκας Καλαµαριάς-Βόλος 2004

Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας-Ροδόπη 87

Βασίλισσα Θράκης-Λάρισα 64

Ρεπό: Μαγνησιακός

7η αγωνιστική (31/1/2016)

Ροδόπη 87-Μέντεκας Καλαµαριάς

Λάρισα 64-Μαγνησιακός

Βασίλισσα Θράκης-Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας

Ρεπό: Βόλος 2004

8η αγωνιστική (7/2/2016)

Ροδόπη 87-Βόλος 2004

Μέντεκας Καλαµαριάς-Βασίλισσα Θράκης

Μαγνησιακός-Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας

Ρεπό: Λάρισα 64

9η αγωνιστική (21/2/2016)

Βόλος 2004-Λάρισα 64

Βασίλισσα Θράκης-Ροδόπη 87

Μέντεκας Καλαµαριάς-Μαγνησιακός

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας

10η αγωνιστική (28/2/2016)

Βασίλισσα Θράκης-Βόλος 2004

Λάρισα 64-Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας

Ροδόπη 87-Μαγνησιακός

Ρεπό: Μέντεκας Καλαµαριάς

11η αγωνιστική (3/4/2016)

Βόλος 2004-Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας

Μαγνησιακός-Βασίλισσα Θράκης

Μέντεκας Καλαµαριάς-Λάρισα 64

Ρεπό: Ροδόπη 87

12η αγωνιστική (10/4/2016)

Μαγνησιακός-Βόλος 2004

Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας-Μέντεκας Καλαµαριάς

Λάρισα 64-Ροδόπη 87

Ρεπό: Βασίλισσα Θράκης

13η αγωνιστική (24/4/2016)

Βόλος 2004-Μέντεκας Καλαµαριάς

Ροδόπη 87-Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας

Λάρισα 64-Βασίλισσα Θράκης

Ρεπό: Μαγνησιακός

14η αγωνιστική (8/5/2016)

Μέντεκας Καλαµαριάς-Ροδόπη 87

Μαγνησιακός-Λάρισα 64

Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας-Βασίλισσα Θράκης

Ρεπό: Βόλος 2004

 

2ος όµιλος (5 ομάδες)

1η αγωνιστική (1/11/15)

Αθηναϊκή Αγ. Δηµητρίου-Μυλοποτάµου ΑΕ 5-1

Αγ. Παρασκευή-Ένωση Καµινίων 5-0

Ρεπό: Ολυµπιάδα Υµηττού

2η αγωνιστική (8/11/15)

Μυλοποτάµου ΑΕ-Αγ. Παρασκευή 2-3

Ένωση Καµινίων-Ολυµπιάδα Υµηττού 0-7

Ρεπό: Αθηναϊκή Αγ. Δηµητρίου

3η αγωνιστική (22/11/15)

Αγ. Παρασκευή – Αθηναϊκή Αγ. Δηµητρίου 0-0

Ολυµπιάδα Υµηττού – Μυλοποτάµου ΑΕ 2-0

Ρεπό: Ένωση Καµινίων

4η αγωνιστική (13/12/2015)

Αθηναϊκή Αγ. Δηµητρίου – Ολυµπιάδα Υµηττού 1-0

Μυλοποτάµου ΑΕ – Ένωση Καµινίων 3-1

Ρεπό: Αγ. Παρασκευή

5η αγωνιστική (10/1/2016)

Ένωση Καµινίων-Αθηναϊκή Αγ. Δηµητρίου

Ολυµπιάδα Υµηττού-Αγ. Παρασκευή

Ρεπό: Μυλοποτάµου ΑΕ

6η αγωνιστική (17/1/2016)

Μυλοποτάµου ΑΕ-Αθηναϊκή Αγ. Δηµητρίου

Ένωση Καµινίων-Αγ. Παρασκευή

Ρεπό: Ολυµπιάδα Υµηττού

7η αγωνιστική (31/1/2016)

Αγ. Παρασκευή-Μυλοποτάµου ΑΕ

Ολυµπιάδα Υµηττού-Ένωση Καµινίων

Ρεπό: Αθηναϊκή Αγ. Δηµητρίου

8η αγωνιστική (7/2/2016)

Αθηναϊκή Αγ. Δηµητρίου-Αγ. Παρασκευή

Μυλοποτάµου ΑΕ-Ολυµπιάδα Υµηττού

Ρεπό: Ένωση Καµινίων

9η αγωνιστική (28/2/2016)

Ολυµπιάδα Υµηττού-Αθηναϊκή Αγ. Δηµητρίου

Ένωση Καµινίων-Μυλοποτάµου ΑΕ

Ρεπό: Αγ. Παρασκευή

10η αγωνιστική (3/4/2016)

Αθηναϊκή Αγ. Δηµητρίου-Ένωση Καµινίων

Αγ. Παρασκευή-Ολυµπιάδα Υµηττού

Ρεπό: Μυλοποτάµου ΑΕ

 

3ος όµιλος (6 ομάδες)

1η αγωνιστική (1/11/15)

Ροδιά Ξυλοκάστρου-Άβαντες Χαλκίδας 1-8

Μεσολόγγι 2008-Πανηλειακός Πύργου 0-0

Ίκαρος Πετρωτού-Άρης Τρίπολης 1-1

2η αγωνιστική (8/11/15)

Άβαντες Χαλκίδας-Μεσολόγγι 2008 2-0

Άρης Τρίπολης-Ροδιά Ξυλοκάστρου 4-1

Πανηλειακός Πύργου-Ίκαρος Πετρωτού 1-1

3η αγωνιστική (22/11/15)

Άβαντες Χαλκίδας – Άρης Τρίπολης 4-0

Πανηλειακός Πύργου – Ροδιά Ξυλοκάστρου 3-1

Μεσολόγγι 2008 – Ίκαρος Πετρωτού 1-1

4η αγωνιστική (13/12/2015)

Άρης Τρίπολης-Πανηλειακός Πύργου 1-2

Ροδιά Ξυλοκάστρου-Μεσολόγγι 2008 1-6

Ίκαρος Πετρωτού-Άβαντες Χαλκίδας 0-2

5η αγωνιστική (10/1/2016)

Πανηλειακός Πύργου-Άβαντες Χαλκίδας

Μεσολόγγι 2008-Άρης Τρίπολης

Ίκαρος Πετρωτού-Ροδιά Ξυλοκάστρου

6η αγωνιστική (17/1/2016)

Άβαντες Χαλκίδας-Ροδιά Ξυλοκάστρου

Πανηλειακός Πύργου-Μεσολόγγι 2008

Άρης Τρίπολης-Ίκαρος Πετρωτού

7η αγωνιστική (31/1/2016)

Μεσολόγγι 2008-Άβαντες Χαλκίδας

Ροδιά Ξυλοκάστρου-Άρης Τρίπολης

Ίκαρος  Πετρωτού-Πανηλειακός Πύργου

8η αγωνιστική (7/2/2016)

Άρης Τρίπολης-Άβαντες Χαλκίδας

Ροδιά Ξυλοκάστρου-Πανηλειακός Πύργου

Ίκαρος Πετρωτού-Μεσολόγγι 2008

9η αγωνιστική (28/2/2016)

Πανηλειακός Πύργου-Άρης Τρίπολης

Μεσολόγγι 2008-Ροδιά Ξυλοκάστρου

Άβαντες Χαλκίδας-Ίκαρος Πετρωτού

10η αγωνιστική (3/4/2016)

Άβαντες Χαλκίδας-Πανηλειακός Πύργου

Άρης Τρίπολης-Μεσολόγγι 2008

Ροδιά Ξυλοκάστρου-Ίκαρος Πετρωτού

 

 

2 Comments

  • Ο/Η Δημήτρης Κούρος λέει:

    Καλησπέρα σας.

    Δεν υπάρχει ομάδα με την επωνυμία «Λάρισα 64″. Με βάση το καταστατικό του σωματείου η επωνυμία είναι «Αθλητική Ένωση Λάρισας» και ο διακριτικός τίτλος «Α.Ε.Λ.».
    Αν θέλετε μπορείτε να το διορθώσετε.

    Φιλικά
    Δημήτρης Κούρος

Leave a Reply