ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2008-2009

1ος Όμιλος

(23/11/08)-8η (08/02/09)

1-5

Ροδόπη 87

Βόλος 2004

0-1

1-6

Φιλυριακός

Αρης

0-1

0-5

Καβάλα 86

ΠΑΟΚ

0-6

2η (30/11/08)-9η (15/02/09)

3-2

Αστήρ Ν. Ραιδεστού

Ροδόπη 87

2-2

3-0

Βόλος 2004

Φιλυριακός

4-0

2-0

ΠΑΟΚ

Αρης

1-0

3η (07/12/08)-10η (22/02/09)

0-1

Ροδόπη 87

Φιλυριακός

1-5

3-1

Καβάλα 86

Αστήρ Ν. Ραιδεστού

1-0

0-0

ΠΑΟΚ

Βόλος 2004

3-1

4η (14/12/08)-11η (08/03/09)

8-0

Καβάλα 86

Ροδόπη 87

2-1

0-9

Φιλυριακός

ΠΑΟΚ

0-3

1-4

Αστήρ Ν. Ραιδεστού

Αρης

0-4

5η (11/01/09)-12η (15/03/09)

0-9

Ροδόπη 87

ΠΑΟΚ

1-6

3-1

Αρης

Καβάλα 86

2-2

6-0

Βόλος 2004

Αστήρ Ν. Ραιδεστού

9-0

6η (18/01/09)-13η (22/03/09)

9-1

Αρης

Ροδόπη 87

4-2

0-3

Καβάλα 86

Βόλος 2004

0-1

0-1

Φιλυριακός

Αστήρ Ν. Ραιδεστού

2-0

7η (25/01/09)-14η (29/03/09)

2-0

Βόλος 2004

Αρης

4-0

0-10

Αστήρ Ν. Ραιδεστού

ΠΑΟΚ

0-6

1-2

Φιλυριακός

Καβάλα 86

0-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

Αγ.

Ν.

Ι.

Η.

Β.

1.

ΠΑΟΚ

12

11

1

0

34

2.

Βόλος 2004

12

10

1

1

31

3.

Αρης

12

7

1

4

22

4.

Καβάλα 86

12

5

2

5

17

5.

Φιλυριακός

12

3

1

8

10

6.

Αστήρ Ν. Ραιδεστού

12

2

1

9

7

7.

Ροδόπη 87

12

0

1

11

1

 

2ος Όμιλος

(16/11/08)-10η (08/02/09)

1-2

Κρήσσες Ρεθύμνου

Νέοι Εργοτέλοι

1-4

6-0

Παμπατραϊκός

Ηφαιστος Περιστερίου

0-3

0-6

Αστέρας Μαγούλας

Καλλιθέα

0-10

0-1

Οδυσσέας Γλυφάδας

Αίγινα

0-5

2η (23/11/08)-11η (15/02/09)

3-0

Νέοι Εργοτέλοι

Παμπατραϊκός

3-0

1-0

Αίολος Πύργου

Κρήσσες Ρεθύμνου

3-1

0-2

Καλλιθέα

Αίγινα

0-2

0-6

Ηφαιστος Περιστερίου

Οδυσσέας Γλυφάδας

0-7

3η (30/11/08)-12η (22/02/09)

3-0

Κρήσσες Ρεθύμνου

Παμπατραϊκός

3-0

0-2

Αστέρας Μαγούλας

Αίολος Πύργου

0-6

0-1

Οδυσσέας Γλυφάδας

Νέοι Εργοτέλοι

0-1

11-0

Καλλιθέα

Ηφαιστος Περιστερίου

6-0

4η (07/12/08)-13η (01/03/09)

2-1

Νέοι Εργοτέλοι

Καλλιθέα

0-2

0-3

Αίολος Πύργου

Αίγινα

0-2

0-3

Παμπατραϊκός

Οδυσσέας Γλυφάδας

0-3

1-2

Αστέρας Μαγούλας

Κρήσσες Ρεθύμνου

1-3

5η (14/12/08)-14η (08/03/09)

1-2

Κρήσσες Ρεθύμνου

Οδυσσέας Γλυφάδας

0-6

9-0

Αίγινα

Αστέρας Μαγούλας

12-0

3-0

Καλλιθέα

Παμπατραϊκός

3-0

0-3

Ηφαιστος Περιστερίου

Αίολος Πύργου

0-6

6η (21/12/08)-15η (15/03/09)

1-0

Αίολος Πύργου

Νέοι Εργοτέλοι

0-3

2-0

Αστέρας Μαγούλας

Ηφαιστος Περιστερίου

0-0

0-2

Οδυσσέας Γλυφάδας

Καλλιθέα

0-2

8-0

Αίγινα

Κρήσσες Ρεθύμνου

8-0

7η (11/01/09)-16η (22/03/09)

10-0

Νέοι Εργοτέλοι

Αστέρας Μαγούλας

4-0

0-3

Παμπατραϊκός

Αίολος Πύργου

0-3

5-1

Καλλιθέα

Κρήσσες Ρεθύμνου

2-0

0-11

Ηφαιστος Περιστερίου

Αίγινα

0-6

8η (18/01/09)-17η (29/03/09)

3-0

Κρήσσες Ρεθύμνου

Ηφαιστος Περιστερίου

2-1

3-0

Αστέρας Μαγούλας

Παμπατραϊκός

3-0

1-0

Οδυσσέας Γλυφάδας

Αίολος Πύργου

4-1

3-0

Αίγινα

Νέοι Εργοτέλοι

6-0

9η (25/01/09)-18η (05/04/09)

0-5

Αίολος Πύργου

Καλλιθέα

1-3

0-3

Παμπατραϊκός

Αίγινα

0-3

2-0

Οδυσσέας Γλυφάδας

Αστέρας Μαγούλας

5-0

9-0

Ηφαιστος Περιστερίου

Νέοι Εργοτέλοι

0-3

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

Αγ.

Ν.

Ι.

Η.

Β.

1.

Αίγινα

16

16

0

0

48

2.

Καλλιθέα

16

13

0

3

39

3.

Νέοι Εργοτέλοι

16

12

0

4

36

4.

Οδυσσέας Γλυφάδας

16

10

0

6

30

5.

Αίολος Πύργου

16

9

0

7

27

6.

Κρήσσες Ρεθύμνου

16

6

0

10

18

7.

Αστέρας Μαγούλας

16

3

1

12

10

8.

Ηφαιστος Περιστερίου

16

1

1

14

4

9.

Παμπατραϊκός

16

1

0

15

3

 

  1η αγωνιστική Β΄ φάσης
Δεύτερος 2ου Ομίλου- Πρώτος 1ου Ομίλου

 Δεύτερος 1ου Ομίλου- Πρώτος 2ου Ομίλου

 

  2η αγωνιστική Β΄ φάσης

Πρώτος 1ου Ομίλου - Δεύτερος 2ου Ομίλου

Πρώτος 2ου Ομίλου - Δεύτερος 1ου Ομίλου

 

  1η αγωνιστική Γ΄ φάσης
Νικητές Β' φάσης

Ηττημένοι Β' Φάσης


  2η αγωνιστική Γ΄ φάσης

Νικητές Β' φάσης

Ηττημένοι Β' Φάσης

 

Τα επίσημα αποτελέσματα προέρχονται από την ΕΠΟ.
 

 

 Εκτύπωσε αυτήν την σελίδα

ΠΑΝΩ